Úvodní stránka » Aktuality » Divadelní klub

Vážení rodiče,

v letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu "Divadelní klub" aneb "Klub svět divadla", na kterém spolupracujeme i s místním obecním úřadem. Členství v klubu nám přináší možnost získat vstupenky na rozličná divadelní představení, především činohry za zvýhodněné ceny. Po vybrání představení doufáme v to, že autobus bude plně obsazen. Přihlásit se mohou žáci druhého stupně, rodiče i jejich rodinní příslušníci. Představení bude vždy ve večerních hodinách, vždy v pracovních dnech. Po vybrání představení je třeba se přihlásit do 14 dní, poté budou lístky nabídnuty obci. Kdyby tento projekt měl velký úspěch u žáků a rodičů, rádi bychom ho uskutečnili každé čtvrtletí.

Nyní jsme objednali představení  Sluha dvou pánů  v DIVADLE BEZ HRANIC v termínu 11. března 2019 od 19:30. Cena lístku je 200,-/osoba + doprava 150,-.

Bližší informace o odjezdu poskytneme týden před představením prostřednictvím žákovské knížky.

Prosíme zájemce, aby se do 15. 2. 2019 přihlásili v kanceláři školy Mgr. Pastorkové, kde zároveň uhradí 350,-.

Velikonoční tvoření

15.4.2019