Úvodní stránka » Aktuality » Miniházená

Dne 18. 9. se u nás v Dolních Kralovicích i přes nepříznivé počasí konal turnaj školní ligy v miniházené.

Turnaje se účastnili školy z okolí (Hněvkovice, Kožlí, Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou i samotné Dolní Kralovice). Hráčům jsme přichystali malé občerstvení v podobě čaje a něčeho dobrého na zub.

Turnaj trval od rána až do pravého poledne. Žáci naší školy se umístili na 4. a 6. místě. I když se naši žáci neumístili, na předních pozicích, turnaj se vydařil. Jsme rádi, že naše škola může poskytovat dobré zázemí sportovním aktivitám.

V dohledné době se u nás uskuteční šachový turnaj, který je součástí regionální žákovské ligy.

Žákyně 9. třídy

Betlémování