Úvodní stránka » Mateřská škola » Fotogalerie MŠ » Slavnost světýlek 2019

Opět po roce jsme se sešli u rybníka ve Vraždových Lhoticích, abychom pozdravili našeho vodníčka.  Podařilo se, vodníček se ukázal a dokonce jsme měli možnost poznat jeho kamaráda Dýňáka. Zahrada mateřské školy se proměnila ve stezku odvahy, tentokrát zářila na celé Kralovice. Vyzdobit nám ji pomohli rodiče, kteří přišli v říjnu  na odpolední vyrábění do naší školky.

Velký dík patří všem, kteří se podíleli na organizaci Slavnosti. Jsou to maminky  z výboru SRPŠ (paní Smítková, Janatová a Sýkorová), vodník pan Michal Janeček, maková panenka (Veronika Kadlecová), děti  ze základní školy Šimon Sýkora, Eva a Lenka Růžkovy, Linda Bártová a Hanka Krajíčková, kolektiv mateřské školy, obec Dolní Kralovice.

Foto zde.

A zde jsou Dýňáci Rybiček.

Zápis do ZŠ

23. 3. 2020