Úvodní stránka » Aktuality » Barevný týden v přípravné třídě

Od 14. do 22. listopadu měly děti v přípravné třídě, stejně jako v MŠ, barevný týden. Chodily do školy v zadaných barvách, o barvách si povídaly, zpívaly a vyráběly s nimi.

Na modré pondělí děti z přípravné třídy počítaly Šmouly a vybarvovaly je modře. Na pestrobarevné úterý navštívily divadelní představení v MŠ Krakonošovo spadané listí a všemi barvami vymalovaly papoušky jako nejbarevnější zvíře v přírodě. Na červenou středu se učily jedním tahem srdíčka a dívaly se na maňáskové představení „O Červené Karkulce“, na které za námi přišly i starší děti z MŠ. Na žlutý pátek vystříhávaly žluté hvězdičky a navštívily Snow festival v místním kině. Během zeleného pondělí vyrobily zelené kapříky a zpívaly píseň Travička zelená. A poslední den bylo černobílé úterý, a to vyráběly bílé sněhuláky, vyplňovaly sněhulákový pracovní list a učily se báseň o sněhulákovi. Celý barvený týden si opakovaly všechny barvičky.

Nábor - dramatický kroužek

24. 6. 2020