Úvodní stránka » Aktuality » Coca Cola Cup 5. 10. 2015

Začalo to již koncem srpna. Přihlásili jsme naši školu do soutěže kopané Coca Cola Cupu. Začátkem září jsme zaslali soupisku týmu a čekali na zpětnou vazbu. A přišla. Koncem září jsme byli vybráni jako pořadatelská obec kvalifikačního kola spolu se ZŠ Sídliště Vlašim, ZŠ Čechtice a ZŠ Zruč nad Sázavou. Smluvili jsme termín 5. 10. Natěšení hráči naší školy se již nemohli dočkat. Zahajovací zápas s Čechticemi jsme zvládli na výbornou a vyhráli 6:0. Dále ZŠ Sídliště deklasovala ZŠ Zruč nad Sázavou 12:0 a ZŠ Čechtice porazila ZŠ Zruč nad Sázavou 2:0. Následoval zápas o vítěze mezi naší školou a ZŠ Sídliště Vlašim. Po boji se fotbalisti rozešli smírně 1:1. Dále jsme porazili ZŠ Zruč nad Sázavou 7:0 a věděli jsme, že bude rozhodovat skóre. A protože v závěrečném utkání rozdrtila ZŠ Sídliště Vlašim ZŠ Čechtice také 7:0, bylo rozhodnuto o vítězi. Poděkování patří samozřejmě našim klukům za výbornou reprezentaci, taktéž hl. rozhodčímu p. Zelenkovi, dále p. Vrkoslavovi a v neposlední řadě obci za občerstvení a poskytnutí stadionu a jeho zázemí.

Zkrácené vyučování

23.6.2017

Přípravná třída v květnu a červnu

20.6.2017