Úvodní stránka » Aktuality » Cyklovýlet 5. třída

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet … nebyl rybníček Brčálník, ale vynořilo se z ní patnáct zmrzlých cyklistů z páté třídy. Příroda nám ráno jasně dala najevo, že začal podzim. My se však nenechali odradit a vyrazili po trase směr Děkanovice, Hořice, Blažejovice, Snět, Rápotice, Zahrádčice. V Blažejovicích jsme se v místní občerstvovně vrhli na horký čaj a než jsme spořádali svačiny, mlha se rozplynula a slunce nás doprovodilo s dobrou náladou zpět ke škole. Obrovská pochvala pro všechny účastníky, kteří bravurně zvládli 23 kilometrů a to ještě mnozí pokračovali do Blažejovic, Ježova, Brzotic, Lokte nebo dokonce do Křivsoudova! Velký dík patří i doprovodu z řad rodičů – paní Nezdarové a panu Dufkovi.

SEZNAM POTŘEB PRO ŽÁKY 1. TŘÍDY

30.6.2017