Úvodní stránka » Den podzimního listí a divadlo - Přípravná třída

Den podzimního listí a divadlo – přípravná třída

V pátek 23. 10. se šly děti z přípravné třídy podívat na divadlo do MŠ. Představení nazvané „O Františkovi, Mařence a chaloupce z perníku“ hrálo Kočovné divadlo Rózy Blechové.

V pondělí 26. 10. měly děti z přípravné třídy „Den podzimního listí“. Nejprve si povídaly o listech, které si přinesly, potom určovaly, z jakého stromu jsou. Seznámily se s nejznámějšími listnatými stromy naší krajiny. Potom si zacvičily rozcvičku na píseň Anety Langerové Podzim. V rámci grafomotoriky procvičovaly jednotažku ve tvaru lipového listu. Pak se za odměnu podívaly na pohádku Žížaláci – Podzim. A nakonec tvořily skřítky „Listovníčky“ z vylisovaných listů. Každý si pak svého skřítka pojmenoval. Foto zde Usmívající se.

Plavání očima dětí - 3. třída

24.5.2017