Úvodní stránka » Aktuality » Divadlo a projektové dny - Přípravná třída

Dne 6. 10. navštívily děti z přípravné třídy divadelní představení „O Smolíčkovi“ v mateřské školce.

Dne 10. 10. byl v přípravné třídě Bramborový den – děti poslouchaly příběh brambor, povídaly si o oblíbených bramborových jídlech, brambory třídily, počítaly, zopakovaly si báseň, kterou znají o bramboře, vypracovaly bramborový pracovní list a nakonec tiskly bramborová tiskátka.

17. 10. se v přípravné třídě uskutečnil Den podzimního listí. Povídali jsme si o stromech jehličnatých a listnatých, poznávali jsme reálné listy, hráli jsme s nimi Kimovy hry, cvičili jsme na píseň Podzim od V. Neckáře, vypracovali jsme  pracovní list s lístky a vyráběli jsme listy pomocí přetahování voskovými pastelkami.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

25.7.2017