Úvodní stránka » Aktuality » Elektronický systém ŠJ, pokyny k přihlášení

Vážení rodiče,

tento týden se začínají vydávat stravovací čipy a rozjíždí se objednávání stravy přes internet. Zasílám proto podrobnější instrukce:

1)      ČIPY

Žáci si vyzvednou čipy v kanceláři školní kuchyně oproti záloze 120.- Kč. Strávníci mají 14 dní na to, aby si čip vyzvedli. Od 11. 06. 2018 se začne vydávat strava prostřednictvím čipů (pokud se nám podaří vydat čipy dříve, termín se přesune). Strávník přiloží čip ke čtečce u výdejního okénka a paní kuchařka bude vědět, jak velkou porci dítě dostane a zda má přihlášený oběd.

Pokud žák čip zapomene, půjde na konec řady, počká až budou vydány obědy strávníkům, kteří čip mají a pak mu po ověření bude vydán oběd. V případě, že žák čip ztratí, je povinen neprodleně oznámit tuto záležitost v kanceláři školní jídelny, kde mu bude vystaven nový čip oproti záloze 120,- Kč. V případě trvalého odhlášení obědů může strávník nepoškozený čip vrátit a bude mu vrácena záloha 120,- Kč.

2)      OBJEDNÁVÁNÍ STRAVY PŘES INTERNET A POMOCÍ MOBILNÍHO TELEFONU

Přihlašovací údaje:

www.strava.cz

Výběr jídelny: 4216

Uživatel: prijmenijmeno (př. Novák Vojtěch – novakvojtech)

Heslo: ddmmrrrr (datum narození – př. 7. března 2007 – 07032007)

PROSÍM, HESLO SI CO NEJŘÍVE ZMĚŇTE V NABÍDCE NASTAVENÍ.

Pokud heslo zapomenete, můžete si jej nechat znovu zaslat (levá lišta v přihlášení). Heslo lze také znovu vygenerovat v kanceláři školní kuchyně.

Přihlásit a odhlásit stravu je možné do 14:00 hod. den předem (jako doposud), kdy se Vámi zadané změny odešlou do terminálu. V případě, že dítě náhle onemocní, lze oběd odhlásit nejpozději do 7:00 hod. téhož dne (neplatí pro přihlášky). Opožděné odhlášky a přihlášky tak již nebudou evidovány. Doporučuji nenechávat odhlašování na poslední minutu z toho důvodu, že může chvíli trvat než systém změny přijme, uloží a odešle do terminálu.

Ve výjimečných případech lze přihlašovat a odhlašovat stravu osobně nebo telefonem (při výpadku internetu, elektřiny apod.).

ODHLAŠOVÁNÍ A PŘIHLAŠOVÁNÍ STRAVY PŘES E-MAIL SE TÍMTO RUŠÍ!

Po přihlášení na stránky www.strava.cz můžete v nabídce OBJEDNÁVKY přihlašovat a odhlašovat stravu. U každého oběda je nalevo umístěn čtvereček s fajfkou. Pokud fajfku odškrtnete a zadáte ODESLAT, oběd je zrušen.

V sekci NASTAVENÍ  si prosím změňte své heslo a doplňte e-mail pro zasílání zpráv.

V případě, že plánujete objednávat stravu přes mobilní telefon, doporučujeme si do telefonu stáhnout mobilní aplikaci strava.cz pro jednodušší ovládání (aktuálně k dispozici pouze pro Android). Aplikaci si také můžete stáhnout prostřednictvím QR kódu z plakátu, který je vyvěšen na nástěnce u vchodu do školy.

V případě jakýchkoli dotazů a nejasností se prosím obracejte přímo na mě, ráda Vám vše vysvětlím.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný zbytek dne

Veronika Vaňková

Legiovlak 8. a 9. třída