Úvodní stránka » Aktuality » Hejtmanův pohár 2019

Dne 6. 11. 2019 jsme se vydali do Prahy na Staroměstskou radnici na vyhlášení a předávání cen soutěže Hejtmanův pohár. Stejně jako loni jsme skončili na krásném druhém místě. Za naši snahu jsme obdrželi hodnotné ocenění v podobě poukázek do Decathlonu na pomůcky pro TV. Naším doprovodem byla paní učitelka Součková a pan učitel Petr Kovský.

Po výstupu z autobusu jsme se metrem posunuli do středu Prahy a vystoupili jsme na Václavském náměstí. Prošli Václavským náměstím na Můstek, minuli jsme Stavovské divadlo, Karolinum a Železnou ulicí jsme došli k Staroměstské radnici, kde se slavnostní vyhlášení spojené s předáváním cen vítězům Hejtmanova poháru konalo.

 Na slavnostním ceremoniálu byli přítomni zástupci krajů téměř ze všech oceněných škol. V závěru akce jsme si prohlédli nádherné prostory Staroměstské radnice. Viděli jsme místa, kam se běžný návštěvník nedostane. Největším zážitkem této prohlídky pro nás bylo nahlédnutí do mechanismu Staroměstského orloje s jeho apoštoly. Čas ubíhal velmi rychle a my už jsme se chystali k odjezdu domů. Cesta vlakem nám příjemně ubíhala i počasí nám přálo.

Doufáme, že i tento školní rok se do soutěže zapojíme a budeme též úspěšní.

                                                                                                          Žáci 7. a 8. třídy

Aktuality

Lyžařský výcvik

27. 1. 2020

Vyučování 30.1. 2020

21. 1. 2020

1. třída v obecní knihovně

16. 1. 2020

Benešovský deník

13. 1. 2020

První třída v MŠ

19. 12. 2019

archiv