Úvodní stránka » Fotogalerie přípravné třídy » Na návštěvě u prvňáčků a na výletech

V pondělí 20. 6. navštívily děti z přípravné třídy prvňáčky v jejich třídě. Sehrály jim pohádku O pejskovi a kočičce, jak pekli dort. Potom jim na oplátku prvňáčkové přečetli pohádku O Červené Karkulce. Také ukázali, jak umí hezky počítat. Příští rok tohle všechno budou jistě umět i děti z přípravné třídy.

Ve středu 22. 6. šly děti z přípravné třídy pěšky do Zahrádčic a zpátky do Kralovic. Na místě se mohly houpat, jezdit na gatoru a udělat si svoji vlastní cukrovou vatu. Děkujeme celé rodině Janečkových.

V pátek 24. 6. jely děti na svůj poslední výlet, a to do Bernartic. Tam si pohrály na dětském hřišti a u spolužáka. Děkujeme Zemanům za pohoštění.

Plavání očima dětí - 3. třída

24.5.2017