Úvodní stránka » Aktuality » Pasování na školáky, výlet, setkání s policistou - přípravná tř.

Dne 14. 6. proběhla akce MŠ nazvaná Pasování na školáky. Pasovány byly děti z MŠ a z přípravné třídy. Na přípravě a hladkém průběhu celé akce se podílelo mnoho lidí a všem patří velký dík. O akci byl uveřejněn článek v Benešovském deníku, kde je vše popsáno. Viz tento odkaz.

Přejeme všem budoucím prvňáčkům mnoho úspěchů ve škole.

Dne 17. 6. jely děti z přípravné třídy linkovým autobusem na výlet do Brzotic. Hrály si u Vošicků, kterým tímto děkujeme.

Dne 3. 6. navštívil školu policista Jan Malušek s přednáškou o trestní odpovědnosti pro 8. a 9. třídu. Na chodbě se setkal s dětmi z přípravné třídy a dovolil jim prohlédnout si zblízka jeho uniformu. Pohotově pak dětem udělal přednášku o tom, z čeho všeho se skládá policejní uniforma a jak se mohou stát policisty. Děkujeme za jeho ochotu, bylo to zajímavé setkání.

Velikonoční tvoření

15.4.2019