Úvodní stránka » Aktuality » Předvánoční týden v přípravné třídě

Předvánoční týden v přípravné třídě

V pondělí 14. prosince přijela lektorka z votického ekocentra s programem nazvaným „Indiánskou stezkou“. Děti se dověděli zajímavé informace o indiánském životě a vztahu k přírodě, zahráli si na zloděje koní, na indiánskou rezervaci a vytvořily indiánské čelenky.

V úterý 15. prosince měly děti z přípravné třídy andělský den a vánoční besidku. Na besidku se přišli podívat maminky, tatínkové, sourozenci i prarodiče. Děti zazpívaly písničky, odrecitovaly básničky, zatancovaly na písničku a sehrály dramatizaci O veliké řepě. Všichni ochutnali perníčky, které děti upekly a ozdobily. A pod stromečkem se také objevily krásné dárky.

Děkujeme všem sponzorům za jejich dary.

Ve středu 16. prosince se šly děti z přípravné třídy podívat na divadlo do MŠ. Jednalo se o představení Cesta do Betléma a sehrálo je Divadlo Kůzle.

ZMĚNA - OBĚDY 3.9.2018

12.7.2018