Úvodní stránka » Aktuality » PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA

Vážení rodiče,

po obtížných jednáních se podřilo otevřít přípravnou třídu. Jelikož se jednání protáhlo i do období prázdnin, definitivní závěr jsme obdrželi až na poslední chvíli. Omlouvám se tedy rodičům dětí, kteří nastupujído přípravné třídy, že jsme je nestačili o této skutečnosti informovat.

Slavnostní přivítání dětí do přípravné třídy proběhne dne 1. 9. 2016 v přípravné třídě.

Mgr. J. Kosprd

Informace pro rodiče žáků přípravné třídy ve školním roce 2016/17

Žáci přípravné třídy se sejdou v doprovodu rodičů dne 1. září v 8.00 hodin v přípravné třídě (místnost naproti školní družině).

Toto úvodní setkání bude trvat přibližně hodinu a pak děti s rodiči odejdou domů. Stravování bude zajištěno od 2. září.

Od 2. září budou děti určitě potřebovat bačkůrky a hrneček. Ostatní věci by bylo vhodné zajistit v průběhu dvou prvních týdnů.

Potřeby do školy – seznam pro žáky přípravné třídy

bačkůrky (ne pantofle, ne tenisky) a pytlík na bačkůrky do šatny

polštářek (pro relaxační aktivity)

kapesní zrcátko (na každodenní logopedickou chvilku)