Úvodní stránka » Fotogalerie přípravné třídy » Přípravná třída - únor

Dne 6. 2. se zúčatnily děti z přípravné třídy ekoprogramu o netopýrech. Dozvěděly se spoustu zajímavostí o jejich životě. Také si mohly pohladit sovu pálenou a sýčka.

8. 2. zahrálo dětem Divadlo Úsměv pohádku o pejskovi, který stonal. Dne 14. 2. přijela Lenka Hamajdová se svým hudebním pořadem Kalendář. Děti si v něm mohly vyzkoušet různé doprovodné nástroje, zazpívat si písničky a povídat si o střídání ročních období.

V únoru jsme si v přípravce vyseli semínka řeřichy a sledujeme, jak roste. Dne 14. 2. jsme si udělali Pohádkový den. Děti přišly v maskách, poznávaly pohádky podle obrázků, zkoušely je vypravovat, hrály si na Popelku, viděly maňáskovou pohádku O Budulínkovi a soutěžily o drobné ceny.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

25.7.2017