Úvodní stránka » Aktuality » Přípravná třída v březnu

V úterý 14. 3.  přijel za dětmi pan Kunc s programem Jarní hrátky s mláďátky a děti měly možnost chovat si a hladit kuřátka a malé křepelky, hladit a držet dravce a dozvěděly se mnoho zajímavých informací o tom, jak se chovat k mláďatům v přírodě.

Dne 20. 3. jsme měli v přípravné třídě knížní den. Navštívili jsme školní knihovnu a seznámili se s nejznámějšími českými ilustrátory.

Dne 22. 3.  jsme si udělali sušenkový den a pekli jsme sušenky. Děti válely těsto, vykrajovaly a rovnaly na plech, pak hned polovinu hotových sušenek snědly, protože čerstvé jsou nejlepší.

Dne 23. 3.  se uskutečnil v MŠ program S písničkou hravě o dopravě, který seznámil děti se správným postupem při přecházení přechodu pro chodce a s některými nejznámějšími značkami.

Během celého března tvoříme věci s jarní a velikonční tematikou, abychom vyzdobili třídu, odnesli si domů velikonoční dekorace a připravili výrobky na velikonoční jarmark.

Volby do školské rady

Kandidátní listina - Školská rada

28.11.2017

Recyklohraní