Úvodní stránka » Fotogalerie přípravné třídy » Program z ekocentra Den pohádek

27. ledna měly děti z přípravné třídy program z ekocentra na téma „Kde je největší zima“. Dozvěděly se o polárních zvířatech a o Eskymácích, stavěly sněhuláky, házely sněhové koule na ledního medvěda, chodily po ledových krách a nakonec si vyrobily vlastního sněhuláčka.

Dne 28. ledna se konal v přípravné třídě Den pohádek. Děti se oblékly za pohádkové postavičky, hrály pohádkové pexeso, poznávaly úryvky z pohádek, poznávaly pohádky podle obrázků. Poslechly si vyprávění o Popelce a pak si na Popelku samy zahrály a přebíraly hrách. Také si zatancovaly na písničku z filmové Popelky. Potom si samy sehrály maňáskovou pohádku s Červenou Karkulkou. A protože končilo první pololetí, dostaly děti pochvalné listy za svoji práci a snahu.

Volby do školské rady

Kandidátní listina - Školská rada

28.11.2017

Recyklohraní