Úvodní stránka » Fotogalerie přípravné třídy » Projektové dny a divadlo

Dne 15. 1. navštívily děti z přípravné třídy divadelní představení v MŠ. Agentura Kamila Kouly zde sehrála příběh „O pejskovi a kočičce“.

V pondělí 18. 1. jsme měli v přípravné třídě „Den první pomoci“. Naučili jsme se, že popáleniny chladíme, krvácení zastavujeme a při vážném úrazu voláme číslo 155. Každý si vyzkoušel tlakový obvaz na zraněném spolužákovi. Každý zpracoval pracovní list týkající se úrazů. Všichni jsme se podívali na příběh „S Hurvínkem za lékařem – Krvácení“.

V úterý 19. 1. jsme měli „Den péče o zdraví“. Nejprve jsme si povídali o ovoci a zelenině, ochutnávali jsme je, rozlišovali jsme zdravé a nezdravé potraviny. Vyplnili jsme pracovní listy na téma, co škodí zdraví. V Atlase lidského těla jsme poznávali, jaké máme v těle orgány. Vyzkoušeli jsme si správně čištění zubů a také správné mytí rukou. Podívali jsme se na příběh „S Hurvínkem za lékařem – Zubní kaz“.

A protože si užíváme sněhové nadílky, ještě přidáváme foto z klouzání na sněhu.

Pozvánka na Pasování na školáky

23.5.2017