Úvodní stránka » Aktuality » Projektový den - Velikonoce 22. 3. 2016

Velikonoční projekt byl dalším krokem v práci napříč ročníky. Tentokrát se vytvořily skupiny ze 4., 5., 6. a 7. třídy. Děti nejprve pracovaly s texty, které jim pomohly metodami kritického myšlení seznámit se s tématem Velikonoc, jara, Jidáše a postní neděle. Po prezentaci jednotlivých skupin nás čekala práce s těstem, za jehož přípravu patří velký dík našim šikovným paním kuchařkám. Každý si umotal svého jidáše a poté jsme se pustili do výroby Morany a zdobení vajíček. Moranu „utopil“ pan učitel v atriu školy a nás už čekalo pouze zhodnocení dne formou živých obrazů a vychutnání si čerstvě upečeného jidáše.

Všichni jsme si tento den opravdu užili, vyzkoušeli si výuku všemi smysly, v jiném kolektivu a těšíme se na další možné projektové vyučování. Usmívající se

Plavání očima dětí - 3. třída

24.5.2017