Úvodní stránka » Aktuality » Recitační soutěž

1. března proběhlo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili pouze žáci I. stupně. Vystoupit před spolužáky z ostatních tříd, nebylo vůbec nic jednoduchého. Přesto to všichni zúčastnění zvládli naprosto bravurně a všem patří obrovská pochvala.

Žáci 1. tříd soutěžili mimo požadované kategorie, přesto Beáta Bímová, Nela Burdová a Aneta Chmelová porotu svým vystoupením zaujaly a rovněž byly oceněny diplomem. V kategorii 2. – 3. třídy se na 1. místě umístil Ondřej Kodet, 2. místo patřilo Kristýně Zemanové a 3. místo obsadil David Zubec. V kategorii 4. – 5. třídy zvítězil na 1. místě Honza Zíka, 2. místo získala Lara Althea Šmídmajerová a 3. patřilo sourozencům Anně a Václavovi Balvínovým.

Vítězové nás budou reprezentovat 15. března na okresním kole v Bystřici u Benešova. Budeme jim všichni držet palce!

Plavání očima dětí - 3. třída

24.5.2017