Úvodní stránka » Aktuality » Recyklohraní

RECYKLOHRANÍ

Od letošního školního roku se naše škola zapojila do školního recyklačního programu Recyklohraní aneb Ukliďme svět. Cílem projektu je podpořit environmentální výchovu na základních i středních školách a prohloubit znalosti žáků a studentů v oblasti třídění a recyklace odpadů. Celý projekt funguje pod záštitou MŠMT ČR a na jeho fungování se podílejí společnosti zabývající se zpětným odběrem a recyklací.

V rámci zapojení do projektu obdržela naše škola dvě sběrné nádoby na použité baterie a drobný elektroodpad. Tyto nádoby jsou umístěné u schodiště před kancelářemi vedení školy. Budeme rádi, když i Vy využijete sběrné nádoby. Za nasbírané baterie i elektroodpad a také za plnění různých úkolů získává naše škola body, které pak lze vyměnit za různé odměny charakteru výtvarných či sportovních potřeb, her, školních pomůcek či vstupenek do divadel kin a ZOO.

Děkujeme všem, kteří nám pomohou nějaké body za sběr pro školu získat.

Mgr. Michaela Součková

koordinátor EVVO