Úvodní stránka » Školní videa » Rozsvícení vánočního stromu, jarmark

Jarmark a rozsvícení vánočního stromu na námětí v Dolních Kralovicích 3. 12. 2011

V sobotu 3. prosince se v Dolních Kralovicích uskutečnilo slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Již podruhé se na této akci, tradičně pořádané obecním úřadem, podíleli žáci naší školy. Společně se svými vyučujícími nacvičili krásné vystoupení a připravili adventní jarmark, který se letos podařilo rozšířit o prodej knih, medoviny a dalšího vánočního zboží. Sváteční atmosféru dotvořily pěkné stánky zapůjčené firmou INEX. O jejich postavení a výzdobu se postarali zaměstnanci obecního úřadu. Nechyběla ani mikulášská nadílka pro děti a cukroví od paní kuchařek pro všechny návštěvníky.

Doufáme, že se náš jarmark líbil, těšíme se na další a děkujeme všem, kteří nám pomáhali.

Výtěžek z prodeje dárků je výhradně určen pro potřeby našich žáků.

Pro zhlédnutí videa z jarmarku klikněte na:

Beseda pro 8. a 9. třídu

21.1.2018