Úvodní stránka » Žáci » Seznam žáků školy 2017 - 2018

Seznamy žáků v jednotlivých třídách ZŠ Dolní Kralovice 2017/2018

1. třída (16 žáků)

1 Adamec Šimon
2 Blažejovská Tereza
3 Böhmová Michaela
4 Červenková Adéla 
5 Jonák    David
6 Krannich Lukáš 
7 Kudrnová Amálie  
8 Machyán  Lukáš 
9 Stegbauer  Filip 
10 Svitáková  Eliška 
11 Šešínová Valérie
12 Štecher  Jiří 
13 Zemanová  Tereza 
14 Získal  Pavel 
15 Simonics  David 
16    

2. třída (20 žáků)

1 Beržonová Anna Marie
2 Bímová Beáta
3 Burdová Nela 
4 Fričová Luisa 
5 Cihlář   Vojtěch
6 Hoang  Thuy Linh 
7 Chmelová Aneta  
8 Janeček  Antonín 
9 Krejčová  Kateřina 
10 Křepelka  Jan 
11 Novosád  Marek 
12 Pajer  Matyáš 
13 Pitliak  Tobiáš 
14 Procházka  Ondřej 
15 Starostová  Adéla 
16 Šešín  Tomáš 
17 Vošický  Jáchym 
18 Vozáb  Dominik 
19 Zeman   Jiří 
20 Zíka Jakub 

3. třída (27 žáků)

1 Bělský Jiří
2 Bican Vojtěch
3 Blažková Beáta
4 Čermák David
5 Fričová Rosemarie
6 Chvalkovská Aneta
7 Janeček Jiří
8 Kodet Ondřej
9 Kolman Matyáš
10 Končelová Aneta
11 Končelová Pavla
12 Kořínková Tereza
13 Krupička Ondřej
14 Kudrnová Adéla
15 Machyánová Vendula
16 Nováková Adéla
17 Olszewska Natalia
18  Olszewska Samanta 
19 Švejda Jaroslav
20 Tůma Tomáš
21 Urbanová Natálie
22  Vechetová Petra 
23 Vošická   Anna
24 Zubcová Zuzana 
25 Zubcová  Žaneta
26 Voslářová Hana Julie
27 Ježek Jakub

4. třída (23 žáků)

1 Bártová   Linda
2 Beneš Marek
3 Benešová  Aneta
4 Bican Štěpán
5 Böhm Vojtěch
6 Bulík Michal
7 Kořínková Anežka
8 Lisáková Nikola
9 Moravcová Natálie
10 Nekolová Natálie
11 Novosád Ondřej
12 Němcová Daniela
13 Simonicsová Pavla
14 Svatoň Daniel
15 Svatoňová Petra
16 Štecherová Simona
17 Turek David
18 Urbánková Eliška
19 Vaněk Jan
20 Zemanová Kristýna
21 Zubec David
22 Krupička Pavel
23 Kadlecová Eliška

5. třída (23 žáků)

1 Beržon Matěj
2 Brzoňová Viktorie
3 Cihlář   František
4 Dufek Matouš
5 Halas Jan
6 Harazim Vít
7 Henemanová Marie
8 Jakl Dominik
9 Jakl Matouš
10 Kršek Dominik
11 Křepelka Josef
12 Machyán Ondřej
13 Machyánová Lucie
14 Nalejvačová Veronika
15 Nováková Monika
16 Růžková Lenka
17 Srbová Lucie
18 Šmídmajerová Lara Althea
19 Urbánek Petr
20 Voldřich Daniel
21 Zubec Tomáš
22 Hlaváček Filip
23 Balvínová Anna

6. třída (21 žáků)

1 Bártová Nela
2 Dufková Zdeňka
3 Harazim Petr
4 Chvalkovská Karla
5 Jiranová Veronika
6 Krupičková Michaela
7 Langrová Lucie
8 Málek František
9 Malimánková Natálie
10 Moravec Matěj
11 Nezdara Adam
12 Průša Michal
13 Ptáček Ondřej
14 Tesárková Denisa
15 Tulach Matěj
16 Tůma Lukáš
17 Urbánek Adam
18 Vošická Elen
19 Zíka Jan
20 Krupička Jiří
21 Balvín Václav

 7. třída (20 žáků)

1 Blažková Denisa
2 Bulík David
3 Čermák Vojtěch
4 Dušková Aneta
5 Dušková Lucie
6 Dušková Veronika
7 Hlaváčková Nela
8 Krajíčková Hana
9 Kudrnová Tereza
10 Moravec Jan
11 Nováková Alexandra
12 Nováková Hana
13 Ouřadová Kateřina
14 Růžková Eva
15 Simonicsová Lenka
16 Sýkora Šimon
17 Vaňková Kateřina
18 Vopálková Michaela
19 Vrána Filip
20 Ždychová Žaneta

8. třída (16 žáků)

1 Beznosková Kateřina
2 Bohuňovský Jan
3 Dědič Ondřej
4 Dufková Alžběta
5 Fučíková Klára
6 Chmelová Michaela
7 Kučerová Barbora
8 Lebeda Pavel
9 Moravec Václav
10 Nalejvačová Nikola
11 Nekolová Sandra
12 Srb Pavel
13 Štecherová Lucie
14 Veselý Matěj
15 Škrabánek Lukáš
16 Malina Libor

9. třída (20 žáků)

1 Bakos Tomáš
2 Böhm Vít
3 Dufek Ladislav
4 Dufková Anna
5 Dvořáková Karolía
6 Kamarýtová Aneta
7 Kovařík Matěj
8 Langrová Kateřina
9 Machyán Martin
10 Malimánek David
11 Němec Dominik
12 Novák Martin
13 Novotný Jaroslav
14 Ouřada Tomáš
15 Rýva Karel
16 Tůmová Tereza
17 Urbánek Jan
18 Vozábová Adéla
19 Získal Josef
20 Kubeček Matěj

 

 

 

Aktuality

Začínáme v 1. třídě

15.9.2017

Speciálně pedagogické centrum Klíč

15.9.2017

Slavnostní uvítání prvňáčků

10.9.2017

Omezení provozu školy a školní jídelny

8.9.2017

Výuka náboženství 2017/18

7.9.2017

archiv