Úvodní stránka » Mateřská škola » Informace MŠ » Seznamy dětí na školní rok 2017/2018

DELFÍNCI

Třída v bývalé přípravné třídě v základní škole (třída u družiny)

Třídní učitelka: Kaštálková Nikola, Zahálková Eva

Asistentka pedagoga: Veronika Jonáková

 

1.         Vecheta Patrik

2          Sedláková Štěpánka

3          Fiřt Daniel

4          Kamarýt Jan

5          Tůmová Kristýna

6          Marušáková Michaela

7          Pitliaková Justýna

8          Bím Matouš

9          Získal Vojtěch

10        Klíma Marek

11        Zemanová Adéla

12        Ťoupalová Anna Antonie

13.       Lhotková Karolína

14.       Motyčka Daniel

15.       Míček Antonín

16.       Holbová Ilona

17.       Veselý Jakub

18.       Roháč Ondřej

19.       Turková Klára

RYBIČKY

Zadní třída MŠ

Třídní učitelka: Jarošová Dagmar, Sýkorová Božena

Školní asistent: Marušáková Hana

1.         Křepelka Jakub

2.         Křepelková Kristýna

3.         Dufek Petr

4.         Švejdová Lucie

5.         Rupert Jiří

6.         Rupert  Lukáš

7.         Kaštálková Tereza

8.         Jarošová Emma

9.         Vlková Eliška

10.       Sedlák Martin

11.       Kubík Lukáš

12.       Burda Jan

13.       Brožová Johana

14.       Kaštálek Petr

15.       Kudrnová Karolína

16.       Chmelová Karolína

17.       Vorlová Adéla

18.       Hlaváček Vojtěch

19.       Krannichová Eliška

20.       Blažejovský Adam

21.       Zelingerová Kateřina

22.       Jandejsková Nikola

23.       Brožová Magdaléna

 

 ŽABIČKY

TŘÍDA:  přední třída MŠ

Třídní učitelka: Vošická Danuše, Míčková Věra

Asistentka pedagoga: Andrea Kluchová

 

1.         Kršek Filip

2.         Kment Samuel

3.         Dědič Matěj

4.         Káda Tadeáš

5.         Říhová Sofie

6.         Adamec Matouš

7.         Zelenková Laura

8.         Blažejovský Tadeáš

9.         Jonák Petr

10.       Růžková Marie

11.       Růžička Dominik

12.       Marušák Roman

13.       Kolmanová Ema

14.       Jindra Jan

15.       Štecherová Hedvika

16.       Motyčková Sabina

17.       Ťoupalová Tereza

18.       Průchová Sofia

19.       Olišarová Gita

20.       Olišarová Sabina

 

 

Aktuality

Zkrácené vyučování

15.11.2017

Třídní schůzky SRPDŠ

3.11.2017

Slavnost světýlek

25.10.2017

Zábavný sport 2

10.10.2017

Zábavný sport

9.10.2017

archiv