Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuální informace MŠ » Stravné od 1.10.2018 - důležité

Vážení rodiče,

Od 1.10.2018 zavádí školní jídelna v MŠ OBJEDNÁVÁNÍ STRAVY PŘES INTERNET A POMOCÍ MOBILNÍHO TELEFONU.

1. Stravu je možné přihlašovat a odhlašovat následujícím způsobem:

• Stravu si dětem sami odhlašujete a přihlašujete prostřednictvím aplikace www.strava.cz, učitelkám již nehlásíte, jak Vaše dítě bude odebírat stravu.
  • Každé dítě má automaticky přihlášenou stravu na celý měsíc se všemi chody (přesnídávka, oběd, odpolední svačina). Výjimkou jsou prázdniny – zde mají strávníci stravu odhlášenou a stravu si musíte sami přihlásit podle toho, zda Vaše dítě bude chodit do školky.
  • Odhlásit stravu je možné do 7.00 hod. tentýž den.
  • Přihlásit stravu je možné den předem do 14.00 hod. – prázdniny apod.
  • !!! DŮLEŽITÉ !!! – je možné odhlásit odpolední svačinu nebo celý den!!! Není možné odhlašovat pouze přesnídávku nebo jakoukoli jinou kombinaci chodů jídla (platí jako doposud). Prosím respektujte tento pokyn.

1. Přihlašovací údaje:

www.strava.cz

Výběr jídelny: 4216

Uživatel: prijmenijmeno (př. Novák Vojtěch – novakvojtech)

Heslo: ddmmrrrr (datum narození dítěte – př. 7. března 2007 – 07032007)

PROSÍM, HESLO SI CO NEJŘÍVE ZMĚŇTE V NABÍDCE NASTAVENÍ.

• Pokud heslo zapomenete, můžete si jej nechat znovu zaslat (levá lišta v přihlášení). Heslo lze také znovu vygenerovat v kanceláři školní kuchyně.
    • Ve výjimečných případech (výpadek internetu, elektřiny) lze přihlásit a odhlásit stravu telefonem (317 856 361) nebo osobně ve ŠJ – nikoliv v MŠ.

1. Pokyny k přihlášení:

• Po přihlášení na stránky www.strava.cz můžete v nabídce OBJEDNÁVKY přihlašovat a odhlašovat stravu. U každého chodu je nalevo umístěn čtvereček s fajfkou. Pokud fajfku vymažete a zadáte ODESLAT (nahoře), chod je odhlášený.
  • V sekci NASTAVENÍ  si prosím změňte své heslo a doplňte e-mail pro zasílání zpráv.
  • V případě, že plánujete objednávat stravu přes mobilní telefon, doporučujeme si do telefonu stáhnout mobilní aplikaci strava.cz pro jednodušší ovládání (aktuálně k dispozici pouze pro Android).

Přihlásit do aplikace se můžete již nyní, ale na elektronické objednávky stravy bude brát zřetel až od 1.10.2018, do té doby prosím hlaste stravu učitelkám v MŠ. Měsíc říjen bude možné odhlašovat od 24.9.2018.

Věříme, že si na připravovanou změnu rychle zvyknete a pomůžete nám při rozjezdu systému svou trpělivostí.

Děkuji za pochopení

Veronika Vaňková