Úvodní stránka » Aktuality » Turnaj ve florbale

A je to tady!!! Máme za sebou první ostrý turnaj ve florbalu. Již v září jsme zaregistrovali náš tým 1. stupně do Poháru základních škol ve florbalu. Jsou jich tam stovky. Kluci už dlouho toužili po nějaké té účasti, tak se konečně dočkali. Za silné sněhové chumelenice jsme vyrazili 1. prosince do Benešova. Vybraný tým ve složení: Michal Bulík, David Turek, Ondřej Novosád, Matouš Jakl, Matouš Dufek, Dominik Jakl a Jan Zíka se do svého prvního soupeře z Janovic zakousl a deklasoval 13:1. Druhým týmem a soupeřem byli Jílováci, kteří odešli s výpraskem 9:3. Následoval mač o první místo ve skupině, kdy jsme s pozdějším celkovým vítězem a postupujícím do krajského kola, týmem Stránčic, poprvé "padli" 1:5. Z druhého místa skupiny jsme měli hrát semifinále s prvním mančaftem druhé skupiny. Organizační chybou jsme odehráli zápas druhý s druhým. Po dohodě vedoucích týmů jsme ponechali stavy a domluvili další průběh. Posledním, nejhezčím a nejnapínavějším byl zápas o bronz, který jsme prohráli 4:6 s Jiráskovou Benešov. Klukům patří velký dík a přání, ať se jim takhle dál daří reprezentovat nejen naší školu.

Kroutil Marek

Začínáme v 1. třídě

15.9.2017

Speciálně pedagogické centrum Klíč