Úvodní stránka » Aktuality » Vánoční jarmark

Každý rok se na náměstí v Dolních Kralovicích koná Vánoční jarmark. Letos se uskutečnil v sobotu 26. 11. 2016. Celý program zahájili žáci prvního stupně, kteří zazpívali vánoční koledy. I základní umělecká škola projevila svou šikovnost, zahrála několik hudebních skladeb a koled.

Po celou dobu byly ke koupi výrobky žáků, které zhotovily děti během projektových dnů se svými třídními učiteli. Do výroby vánoční dekorace se zapojily i děti ve školní družině a své šikovné ručičky nenechaly zahálet ani děti z přípravné třídy. Ve stáncích se prodávalo občerstvení a teplé nápoje pro zahřátí.

V 17 hodin přijel na voze Mikuláš a andělé spolu s čerty a společně rozsvítili náš krásný stromeček. Vše završila Mikulášská nadílka. Počasí nám po celé odpoledne přálo a jarmark se tedy vydařil.

Žáci 7. třídy

Hodina moderní chemie