Úvodní stránka » Aktuality » Vánoční jarmark

1.12. se na náměstí v Dolních Kralovicích konal tradiční Vánoční jarmark.

Základní škola děkuje všem sponzorům za finanční příspěvky na výrobu adventních dekorací. Výtěžek bude rozdělen do tříd. Jmenovitě děkujeme:

Anonymní dárce, OÚ Tomice, OÚ Ježov, OÚ Píšť, OÚ Hořice, OÚ Bernartice, INEX Dolní Kralovice, p. Zahálka - Dolnokralovická stavební s.r.o., MUBEA, ZD Hořice, AGRO Dolní Kralovice, Lom Bernartice, Mc Donald´s Loket, ŠAS, Firma Gazda Bohumín.

Dětem se povedlo za pomoci třídních učitelek nacvičit krásný program, vyrobily spoustu vánočních dekorací ve třídě i v družině a podílely se také na prodeji. Andělé roznesli cukroví upečené ve školní jídelně a velký dík patří našim kuchařkám za ochotu.

Milá slova zazněla z úst paní Končelové, která provázela programem dětí. ZUŠ Zruč nad Sázavou doplnila program svým hudebním vystoupením pod vedením pana Vobořila.

Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit na příští rok :)

Oběd v pondělí 2.9.2019

12.7.2019