Úvodní stránka » Aktuality » Výlet Jizbice pod Blaníkem - 4. a 5. tř.

Od 9. do 11. května pobyla 4. a 5. třída v Jizbici pod Blaníkem, kam jsme se vydali na Výpravu po stopách blanických rytířů. Za pouhé tři dny jsme stihli návštěvu zámečku v Růžkových Lhoticích, kde pobýval Bedřich Smetana, prohlídku čechtického kostela sv. Jakuba i ochutnávku zdejší zmrzliny (v některém případě melounů). J Navštívili nás hasiči z Košetic… a byla voda. Vyšplhali jsme na bájnou horu Blaník, rozhlédli se, jak je ta naše země krásná, vykoupali se v potoku Brodci … a opět voda. Užili jsme si Vodní dům v Hulicích … a tady už nezůstal suchý nikdo. J Nevynechali jsme sporty, schovávačky, lesní stavby, vyprávění hororů a samozřejmě jsme pořádně zapařili na pravé diskotéce. Všechny zážitky byly navíc korunovány naprosto luxusním počasím.  Tak dalším výpravám zdar! ;)

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/18

21.8.2017