Úvodní stránka » Výlet na Konopiště

Výlet na Konopiště

„Maminko, prosím Tě, zabal mi velkou svačinu, protože se konečně blíží prázdniny a my jedeme na výlet." Tohle asi probíhalo u žáků 1. až 3. tříd ve středu 3. 6. 2015. Ve čtvrtek ráno jsme nastoupili do dvou autobusů, protože nás bylo hodně, a vyrazili jsme do Benešova podívat se, jak žili, jedli a oblékali se naši šlechtici. Medvěda Jiříka jsme hlasitě volali, ale bylo moc horko, a tak se mu na sluníčko nechtělo. Zato se nám v plné kráse ukázal páv, který se mezi námi procházel a i krásně zazpíval. Nakoupili jsme nějaké důležité suvenýry a honem jsme přejeli na rozhlednu Špulku nad Divišovem. Taky jsme postupně vystoupali nahoru, abychom se podívali, jak je ta naše země krásná. Aby byla krásná i pro naše děti, musíme se o ni vzorně starat a naslouchat jejím potřebám. Ještě jsme nakoupili zmrzlinky, abychom měli krásně zmazané pusinky, a již nyní se těšíme na výlet příštího roku.

Zkrácené vyučování

23.6.2017

Přípravná třída v květnu a červnu

20.6.2017